Terminal-ST – propozycje sprzętu – telefony i tablety

Terminal-ST

Prezentujemy Państwu kilka propozycji sprzętowych, które wraz z aplikacją Terminal-ST znakomicie spełnią swoją rolę jako mobilny terminal statusów. Terminal-ST to ciekawa i atrakcyjna cenowo alternatywa dla terminali montowanych na stałe w pojazdach. Czytaj więcej »

Koszt licencji na aplikację Terminal-ST wynosi od 500 do 1000pln netto (zależnie od posiadanego poziomu wsparcia technicznego w danej KP/KM PSP). Szczegółowych informacji udziela dział handlowy. Zapraszamy.

 

Propozycja 1 – Telefon komórkowy codziennego użytku o zwiększonej odporności

samsung-galaxy-xcover-3

http://www.samsung.pl/

Samsung Galaxy Xcover 3 to sprzęt, który jest w stanie wytrzymać więcej niż standardowe smartfony. Ten model, swoim wyglądem jasno daje do zrozumienia, że upadek na chodnik, czy kąpiel w kałuży nie są mu straszne. Dzięki obudowie w standardzie IP67 oraz fizycznym przyciskom udało się połączyć podwyższoną wytrzymałość i wygodę codziennego użytkowania. Jest to bardzo dobry telefon w przystępnej cenie. Sprawdzi się idealnie jako terminal osobisty nowoczesnego strażaka.

 

Samsung Galaxy XCover 3 – ok. 700 zł brutto

(cena nie zawiera licencji dla Terminal-ST)

 

Propozycja 2 – Tablet klasyczny wersja 7 lub 10 cali – komplet do montażu w samochodzie

CAMERA

Popularny i sprawdzony tablet firmy Samsung. Idealny jako terminal do pracy na stałe w samochodzie. W komplecie polecamy markowe, dedykowane uchwyty aktywne z wbudowanym gniazdem ładowarki. Do tego specjalna folia z hartowanego szkła na ekran, aby chronić tablet przed przypadkowymi uderzeniami. Wybrane modele posiadają specjalną obudowę chroniącą tablet przed uderzeniami, kompatybilną z uchwytem samochodowym, dzięki czemu tablet może być używany w samochodzie i poza nim.

 

terminal-zestaw-galaxy-tab-a-7cali

Zestaw z dedykowaną osłoną i stacją dokującą

Komplet Tablet Samsung Galaxy Tab A 

 

Tablet 7 cali, rozdzielczość 1280×800. System operacyjny Android, pamięć 1,5GB RAM, dysk 8GB, posiada Wi-Fi+LTE (4G), obudowa ochronna + uchwyt RAM mount, zawiera licencję Terminal-ST

Cena zestawu:  2550 zł brutto (zawiera 23% VAT)

 

 

Terminal-ST

Galaxy Tab 4 + uchwyt Brodit

Komplet Tablet Samsung Galaxy Tab Pro

Tablet 10,1 cala, rozdzielczość 2560×1600. System operacyjny Android, pamięć 2GB RAM, dysk 16GB, posiada Wi-Fi+LTE (4G) , uchwyt brodit, zawiera licencję Terminal-ST

Cena zestawu: 3000pln brutto (zawiera 23% VAT)

 

 

 

 

Należy pamiętać także o kosztach transmisji danych. Szacunkowy transfer miesięczny przy założeniu 1 wyjazdu dziennie oraz kilkunastu zdjęć z akcji to ok 20-70MB miesięcznie. Podczas testów w wielu komendach PSP maksymalny transfer jaki wykorzystano to 200MB. Zatem można śmiało korzystać z aplikacji posiadając standardowe oferowane obecnie pakiety rzędu 1-2GB.

 

 Powyższy materiał został przygotowany i opracowany na podstawie ogólnodostępnych informacji na stronach internetowych producentów i dystrybutorów wskazanego sprzętu.
Źródła: www.samsung.pl www.ceneo.pl www.brodit24.pl
Ceny aktualne na dzień 23-08-2016

Komentowanie jest wyłączone